Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ha friss tetoválás...

Normális ha friss tetoválás környékén a bőr besargult?

Figyelt kérdés
3 napos a tetovalasom. Az alkarom belsejében van egy 17 cm-es tetovalas,ez nekem az első . És ma reggel azt vettem észre hogy egy kicsit besargult mint amikor megüti az ember magát és a helye egy idő után besargul-zöldül. Szerintetek csak azért van mert ott vékony a bőr ?
2018. júl. 5. 08:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó lenne képet látni róla, de nem szokott előfordulni ilyesmi. Színes tetoválás?
2018. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem az egyik tetovalasom ami a csuklomon van az besargult egy kicsit es fel is dagadt rogton masnap. Utana minden oke volt csak par napig tartott es azota sincs vele semmi problemam.


Ettol fuggetlenul jobb lenne ha megnezetned ha nem mulik el mert az is lehet, hogy elfertozodott, igy nehez megmondani anelkul, hogy latnank.

2018. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!