Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor érdemes vissza tenni?...

Mikor érdemes vissza tenni? Vagy már nem ajánlott? Mert előfordul hogy újra benővi a hús?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval én 5 hónapja csináltattam szépségpötty piercinget,és 4 napja azt vettem észre,hogy elkezdte benőni a hús,meg nagyon feldagadt a szám,és annyira fájt hogy nem bírtam tőle aludni,és anyukám tegnap megoldotta és kiszedte azt a benővést is és a piercingemet is! És nem tudom mitől nőhetett be a hús,pedig én forgattam meg amit kellett azt megcsináltam..! Es ugye kivan véve és belenyulók a számba ahol volt a piercing érzek egy nagyobb gombocot,az mitől lehet? Ja és még valami,nagyon hiányzik a piercingem! Tudom hogy gyorsan be forr,lehet már be is forrt, de mikor lenne érdemes vissza tenni? Nem fordulna elő ujra ez a benővés? Előre is köszönöm a válaszokat😘
2018. júl. 5. 11:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Irjatok pls
2018. júl. 5. 23:54
 2/2 anonim ***** válasza:
azt az undotmányt "szépségpötty"nek nevezni...!
2019. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!