Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Auto motorfordulatszam?

Auto motorfordulatszam?

Figyelt kérdés
Benzines autoknal melyik autok mennek 10000 res fordulaton is akar de tobb is lehet.?
2018. júl. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A hétköznapi, polgári autók egyike sem. Az én japó sportkocsim is max 7700-at pörög..
2018. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy mazda rx8 forog 10000-ret és talán fölötte is, de az wankel motoros, ami nagyon különbözik egy sima soros, boxer vagy v motortól. Karakterisztikája miatt égeti az olajat, ezért gyakran után kell tölteni és úgynevezett premixelést is ajánlott alkalmazni ami azt jelenti, hogy a benzinhez egy kis olajat adagolnak, hogy jobban kenje a motort. A megfelelő olajozás nélkül egy motor lehet, hogy már 80000 kilométer után megadja magát mert elkopik. De szerintem nagyon szép autó csodálatos hangja van a wankel motornak és olcsók, de persze azért mert nincsenek jó állapotban (valószínületg). Fogyasztás 15-20 liter között mozog stílustól függően és károsanyag kib.(co2) 300g/km körül van. Remélem kielégítő választ adtam :D
2018. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat nagyon sokat segitett.
2018. júl. 13. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!