Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni az Instagr...

Hogyan tudom elérni az Instagrammot?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy nem tudok belépni az Instámba, mivel azt írja ki hogy szokatlan bejelentkezést észleltek, es kuldenek egy 6 számbol álló kódot, arra az email címemre ami az instagrammon megvan adva, es azt bekell irni. Csak hogy nekem mar nincs meg az az emailem,es nem is lesz. Elmagyarázni bonyolult, az a lényeg hogy mar uj email cimem van. Igy ha kerem a kódot akkor nem tudom megnezni.. Es ez tobb mint egy napja ugy van, nem enged belépni! Mar felmentem az Instagramm supportra, de ott nem irtak ilyet. Ha valaki volt hasonlo helyzetben kerem szepen mondja el hogy ez elfog e tunni par napon belul, es ujra tudom hasznalni az instám, vagy ilyenkor mit kell tenni.


Esetleg nincs az Instagrammnak egy emailje ahová tudnék nekik írni a problémáról?..


Fontos..


2018. júl. 7. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!