Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem munkát Budapesten?

Figyelt kérdés
Erdélyi lány vagyok,19éves.Idén végeztem a sulival.súlyos családi problémák miatt el kell hagynom az otthonom (hosszú lenne leírni) ezért csak kíváncsi lennék hogy van e olyan munka ahol szállás is van normális körülmények között? Szobalány állás..vagy hasonlók?

2018. júl. 8. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Budapesti munkáknál nem igazán szokott szálláslehetőség lenni, inkább a vidéki gyári munkák esetén szoktam látni. Esetleg menj albérletbe, ha van rá kereted. Amúgy mi történt?
2018. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Esztergomi autógyár ilyen. Szállás kaja net ingyen van.
2018. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem biztos van megoldás a problémádra. Nem kell egybõl a legradikálisabb megoldást keresni. Ha tudok segitek ird le privátban ha van kedved. Már az is sokszor segít ha kiírod magadból a gondot. Szóval nyugodtan írhatsz.
2018. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bulinegyedet lehet takarítani mindig van ott meló, a turisták termelnek rendesen.
2018. júl. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Miert akarnal erdelybol pont budapestre menni? Itthon is vannak munkalehetosegek, itt is biztos talalsz munkat. Amugy erdelybol honnan vagy? Ha gondolod beszelgetunk.

Udv erdelybol

22/F

2018. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 öves válasza:
SZIA ! Beszélgessünk erről a munka lehetőségről Ok?
2018. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert imádom a várost. Régi álmom hogy egyszer majd ott éljek. Előbb utóbb ígyis úgyis kimentem volna. De most sürgős és nincs más választásom...
2018. júl. 13. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Van munkalehetőség, ahol szállást is biztosítanak. A google-be ha beírod, rögtön kidob párat, és vannak erre facebook csoportok is. Pl.:Budapest és környéke munka, állás...
2018. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Honvédség
2019. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!