Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket zavar, ha...

Férfiak! Titeket zavar, ha egy lány szőrösebb a kelleténél?

Figyelt kérdés

Engem ez most nagyon érdekelne, hogy mit gondoltok. Példának magamat hoznám fel... én nekem nagyon erős szőrzetem van és sötét is. Olyan helyeken van, ami igen kellemetlen,

(gondolom én) pl.: has, mellem között, derekam, fenekem, a nyílásnál is. De ne úgy értsétek, hogy minimálisan alig látszik, nem, elég feltűnő.


Tudom, hogy lehetne vele kezdeni valamit, meg persze kezeltem én, de.. ugyanúgy szőrös vagyok és már belefáradtam!

Tehát pasik, titeket ez zavar egyáltalán?



2018. júl. 10. 22:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem írtad meg hány éves vagy .. Semmi rosszat nem akarok tanácsolni , de ha téged nagyon zavar és úgy érzed emiatt nem bírod megélni a nőiességed. Akkor gondolkozz a lézeres szőrtelenítésen :) A feltűnő helyeken esetleg szőkítőpor.. bár nem tudom hol lehet pontosan használni :D Még esetleg kozmetikus az legyantáz, mondjuk nem lesz épp kellemes :D Amúgy meg férfije válogatja.. Nekem volt erősebb testszőrzetű barátnőm.. Nem problémáztam rajta soha.
2018. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sajnos én fiatal lányként (14)szintén nagyon szőrös vagyok,már 10 évesen kezdődött...Az én korosztályom biztosan nem szereti,sokat cikiznek miatta.
2018. júl. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt ismerősöm, aki nálad sokkal szőrösebb volt.

A felsoroltakon kívül pl. a mellbimbója körül is szőrös volt... és mindenütt sűrű, fekete.


Ő is talált párt.

2018. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Erre voltam kíváncsi, hogy mennyire visszataszító a férfinek ez...
2018. júl. 11. 12:38
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Egy jó tanács: arcon, mellen és karon ne legyen szőr, soha. Az nagyon ronda egy lányon. A többi helyen nem annyira problémás.
2018. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Karomon nem igazán tud izgatni, szinte minden lánynak szőrös a karja.
2018. júl. 11. 13:13
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy kis aranyszínű pihe elmegy ott is.

Amit én láttam, az sűrű, vastag fekete szőr volt végig. Majdnem olyan, mint egy uszkárnak.

2018. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem karon nem is kell annyira, főleg, ha lebarnulsz, nem is látszik annyira. Nekem van osztálytársam, aki borotválja a karját. Hát mit is mondjak, ritka hülyén néz ki, mikor nő visszafele. Volt egy ismerősöm, ő nagyon szép lány, nem borotválta a kezét, kicsit fura volt, de hát istenem... Mások vagyunk.

Engem is zavar a sajátom, viszont a lábamon is 2 nap után már látszik, inkább nem kísérleteznék vele.

2018. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
en lany vagyok, igy nem relevans a valaszom szamodra, de muszaj ideirnom, hogy emiatt ne erezd magad rosszul. nem az adja meg a noiesseget, hogy mennyire, s hol vagy szoros! szemely szerint en nem szeretem magamon a szort, kiveve a karomon, azt eszem agaban nem lenne szorteleniteni, de ennek ellenere engem minimalisan sem zavar, ha egy notarsam szoros. az o dontese igazan. :)
2018. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2018. júl. 11. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!