Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaposváron más is hallja...

Kaposváron más is hallja éjszaka ezeket a durranás-szerű hangokat?

Figyelt kérdés
Gyakran kelek èjjel a kisfiamhoz és több éjszaka is előfordul, hogy hangos durranás-szerű hangokat lehet hallani pár percig kb 30 másodpercenként. Honnan jöhet? Mi lehet ez? Napközben nem tudom, hogy szokott-e lenni, lehet a város zajától sem hallani.

2018. júl. 11. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy talán jégágyú lehet?! De az 7 másodpercenként durran. Vagy van olyan is, ami nem 7 másodpercenként?
2018. júl. 11. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol? Fürdeden? Töröcskén? Cserbe? Északnyugatiba semmi sem zavar, csak a vonat kürtje (3km-re van a legközelebbi vasut)
2018. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem valami idióta ördögpatront dobál az emeletről a betonra. Legalábbis a Toldi fele ezt szokták csinálni az idióta állatok.
2018. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Kinizsi lakótelep környékén. Ma éjszaka is lehetett hallani. Azt hittem jégágyú, de most egy felhő sem volt az égen, riasztás sem volt kiadva. Idegesít, hogy nem tudom, mi lehet ez. Az egyik nap amikor esett az eső, egész éjjel lehetett hallani. Nem zavar amúgy, fel sem ébredek rá, csak ilyennel még nem találkoztam.
2018. júl. 16. 07:00
 5/5 A kérdező kommentje:
A hang van, hogy közelinek hangzik, mostanában inkább távolinak.
2018. júl. 16. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!