Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jellemezné ottdolgozóké...

Silány kérdése:

Hogyan jellemezné ottdolgozóként a kecskeméti Mercedes gyárat?

Figyelt kérdés
a női foglalkoztatottak véleménye érdekelne 2-3 pontban

2018. júl. 11. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne nagyon, főleg mert szeretnék ott dolgozni összeszerelőként. Első munkahelyem lenne, kíváncsi vagyok, hogy milyenek ott a körülmények, plusz 22 évesen lenne e más az én korosztályomból.
2018. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A körülmények inkább a jobbak között vannak, helyi szinten. Pl. tömegközlekedést fizetik, üzemi konyha van, a szerelde már temperált, teljes munkaidős bejelntés, stabil, időben érkező fizetés. Ezek sok kis magyar cégnél nem alap dolgok. Ellenben a három műszak önmagában fárasztó, és a szüneteket vasárnap éjszaka kell ledolgozni. A közlekedés nem túl jó. Műszakváltáskor zsúfolt úthálózat és buszok. Az albérlet árak felmentek. Nem ösztönzik fizetéssel a régi dolgozókat. (Kezdő kb annyit keres, mint egy régi, ezért a régiek elvándorolnak.) Sok helyen elég monoton a munka. Ezt a soron hallgatható zenével viszonylag ellensúlyozzák, de az meg nem mindenkinek felel meg, vagy túl hangos. Egyes helyeken a női mosdók száma alulméretezett. (Induláskor jóval kevesebb nő volt.) Kevés az ülőmunka, lábbal jól kell bírni.
2018. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!