Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A kengurunak fájt?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: Sajtostejfölöslángos, kenguru

júl. 12. 20:12  Privát üzenet  

A válasz
Csak egy kicsit

# 1/1Időpont júl. 12. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az lenne a problémám hogy nekem van ncore-m és ha letöltök egy fájt akkor azt irja ki hogy csatlakozás a peerekhez és nem tölti. Miért? Nincs megvonásom meg semmi de nem jut...
Sos! Lenyeltem keresztbe egy csontot (veletlenul) es megakadt a torkomon! Mit kell tennem? Eloszor nagyon fajt mostmar nem annyira, de erzem h meg a torokombam van
Ezt a dokumentum fájt melyik program olvassa?
Ps2 android emulátorral össze hozni a bios fájt hogy kell mert nekem nem megy?
Anorexias voltam. Az egesz csaladom aggodott ertem. Nem menstrualtam. Hullott a hajam, fajt a nyakam, szaraz volt a borom nagyon. Mit tegyek?
Mi a baj? Autodesk 3ds Max 2009 akor importálni egy dff fájt de ezt irja ki. , , This is a Non-Standard DFF

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!