Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt akarom kérdezni, hogy...

Azt akarom kérdezni, hogy Erdészként tanulok, és Erdészeként is kivánom folytatni, de a borászat is nagyon érdekel, és érdemes elvégezni-e akár OKJ-n, és mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 21:17
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%

Ha érdekel, merülj el a témában. Olvasgass boros tartalmakat (borrajongó, gault milleau-s művelt alkoholista, táncolómedve és még sok más oldal), járj borkóstolókra, többre és még többre, főleg kisebbekre, ahol hosszabban beszélhetsz borkészítőkkel. Használd ki ezeket az alkalmakat, érdeklődj náluk, illetve építs kapcsolatokat, teremts ismertségeket. Pár évet szánj erre, meghálálja magát. Utána pedig már magad is fogod tudni, mi a teendő.


Ha kell segítség megfelelő boros rendezvények megtalálasához, szívesen segítek. A túlzsúfolt, emberek százait-ezreit megmozgató rendezvények ebből a szempontból felejtősek.

2018. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodok hogy estin vagy levelezőn elvégzem a volt sulimban a szöllésszet borászat szakot a parképítő és fenntartó mellé, mert van vidéken egy házam és van hozzá egy szőlő termesztéshez alkalmas talaj
2018. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi elfelejtettem hozzá ìrni hogy szerintem vágj bele
2018. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!