Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a sok D) >. , S) ( (...

Ez a sok D) >. , S) ( ( (P>>"D mit jelentenek? Gondolom ez divat a fiatalok koreben, mint a h meg a szal, de miert mindig ezt a 2, 3 betut latom csak?!

Figyelt kérdés

Csak normalisak valaszoljanak, normalisan!

Kossszzzziiiii


2008. nov. 1. 20:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
87%
kérlek szépen a re az annyit tesz angolul h return visszajött,visszatérés, újra jelen stb!
2008. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

van meg olyan is hogy lol=lot of laugh vagyis sok nevetes vagyis nagyon vicces,rofl=rolling on the floor annyira vicces hogy hempereg a foldon,omg=Oh my God vagyis Ur Isten!

wtf=what the fuck? vagyis mi a fene?,stfu=shut the fuck up vagyis halgass el,wth=what the hell? vagyis mi a pokol?xD csak ezek nem jelekkel vannak hanem angol roviditesek amit ugyan csak gyakran hasznalunkXDam en 13 eves vok es sokat szoktam msn-ezni!xD koszee!

2008. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Mellesleg ez abszolút nem újkeletű divat, illetve amióta internet van azóta smileyk is vannak. Mondjuk egyre több lesz, az alap a :-) :-( :-P voltak, aztán egyre több és több lett.
2008. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
a "szal" kimaradt! szal=szóval,egyszóval
2008. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

tom=tudom

lol=el sem hiszem vagy ez hü*e

h=hogy

szal=szóval

sztem=szerintem

np=no problem vagy no para

pill=pillanat

re=újra itt

pls=kérlek(angolul)

köcce=köszönöm

figy=figyelj

he?=mi?

jó8= jóéjszakát

meek=megyek

Most köb. ennyit tudok, remélem tudtam segíteni:D

2008. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kihagytad ezeket (én nagyon utálom az ilyeneket):


kk = okok, vagyis rendben

gg = ha jól tudom grat grat, vagyis gratulálok

thx= thanx, vagyis köszönöm


Nem hiszem, hogy a köszi-t nehezebb lenne leírni, mint a thx-et. Csak egy betű. Nah, mindegy. Én nem vagyok a rövidítések híve. De a smile-k jöhetnek:D

2008. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

én se tudnék többet írni

nekem az xD a kedvencem:P

2008. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%
a lol nem a laugh out loud ból jött? (nembiztos :$ )
2008. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
abból jött...:)
2008. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%
a LOL az loud of laugh, vagyis hangos nevetés. A WFT, THX, stb azok általában játékosok rövidítései, csak vannak, akik átviszik msnre is. Ugyan így a KK, aki okét jelent, de pl a WOW-ban, ha játszol, nincs időd beírni hogy ok, egyszerűbb a kk két cast között. Szóval ezek ezért kellenek. A PLS rövidítés így is előfordul még: PLX (én legalábbis így szoktam a wow-ban)
2008. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!