Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A futár meddig köteles vinni...

A futár meddig köteles vinni a csomagot? Mostanában a kisebb, ismeretlen futárszolgálat futárai felhívnak, hogy menjek le a ház bejáratához. Mozgáskorlátozott vagyok, ezért rendelek házhoz mindent, mert gondot okoz a közlekedés, lépcsőzés.

Figyelt kérdés
Ma is volt egy ilyen esetem. Szerintem nem volt abban semmi sértő, amikor azt mondtam a telefonba, hogy ki van fizetve a lakásajtóig a szállítás. Erre a futár úgy felkapta a vizet, h azt mondta, h aki így beszél vele, annak lesz***ja, hogy milyen csomagja van. Nagyon fel vagyok háborodva. Kinek van igaza? Meddig köteles vinni a futár a csomagot? A nagy futárszolgálatok mind szó nélkül felhozzák (fél emelet csak) a legnehezebb csomagot is,de a kisebb cégek nem Volt olyan, aki azt mondta menjek ki az erkélyre és feldobja a csomagot. Felháborító!

#futár #házhoz kézbesítés
2018. júl. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az is felháborító, hogy nem megkéred, hogy legyen szíves segíteni, hanem "hozzad felfelé, ki van fizetve!".
2018. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csatrad ***** válasza:
0%
kerd alairassal, ha van ra mod akkor kenytelen a kezedbe adni. sajna aki hatranyban van mint te annak tobbet kell kuzdenie, hogy ugyanott legyen mint masok, nem masoknak kell kuzdeniuk, hogy a lemaradottak szintjere keruljon. nekik van igazuk.
2018. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem így hangzott el, hogy " hozzad felfele" Szépen mondtam, h mozgáskorlátozott vagyok, nem tudok lemenni. Erre a futár: "Hát az neki nincs odaírva". (Nem szoktam reklámozni mi történt velem)Ekkor mondtam, h Legyen szíves felhozni, mert ki van fizetve.Szerintem nem mondtam semmi sértőt.
2018. júl. 17. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, hívd fel a futárszolgálatot es tájékozódj. Szerintem, fel kellene vinnie, hiszen ennyi erővel a postai kezbesítő is felszólna a kaputelefonon a címzetteknek, hogy "lehet lejönni" , ha könyvelt küldeményük érkezett, vagy megjött a nyugdíj, stb.
2018. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csatrad ***** válasza:
36%

megmondtad neki hogy mozgas korlatozott vagy es hogy vegezze rendesen a munkajat ebben a kiveteles esetben. senkinek sem idegen az a gondolat, hogy lazsal melohelyen. melo ritkan halas, ha egyaltalan, ezert kell ezt figyelembe veve neked aki epp nem dolgozik, hogy a neked megengedett lustalkodasodrol lemondj az o javar akinek ez nincs megengedve.

az hogy ezt nem tudod megtenni a mozgas korlatozottsagod miatt ot nem kell hogy erdekelje. nem az o hibajabol vagy ilyen es nem az o feladata ezt ellensulyozni, ez a te feladatod.

2018. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!