Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kis önbizalomerősítő?

Egy kis önbizalomerősítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Már régóta ki szeretném írni a kérdést, gondolván hátha valakinek van valamilyen tanácsa. Röviden leírom, mi a helyzet. Ha őszinte akarok lenni, soha nem volt igazán önbizalmam, és próbáltam kideríteni, hogy miért nem tudom elfogadni magam külsőleg és elég gyakran belsőleg sem, de egyszerűen nincs rá magyarázat. Aztán ezt az okfejtést abbahagytam és csak próbáltam arra koncentrálni, hogy legyen önbizalmam. Nem lett. Nem merek végigsétálni az utcán, mindenki engem néz (legalábbis én úgy látom), nem merek felhívni senkit aki ismeretlen mert rettegek hogy valamit elrontok (az eszem tudja hogy hülyeség... de mégis), és most már ott tartok, hogy konkrétan a saját párommal nem merek beszélgetni, mert mostanában az a szokásom, hogy mondok valamit és utólag rágom magam rajta, hogy de nevetséges vagyok, hogy ezt kimondtam, vagy ennyit nem kellett volna elmesélni, elég lett volna a fele, úgyse érdekli (pedig érdekli ..)


Szeretnék ezeken változtatni, és tudom, hogy mások is mentek ezeken keresztül, remélem, valaki valamilyen hasznos tanáccsal el tud látni.


Már csak a pszichológus segíthet, vagy van valami hétköznapi tippetek, hogy nagyobb önbizalmam legyen?


Előre is köszönöm.


2018. júl. 17. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szegény párod..
2018. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem egy ilyen "hulye" dolog segitett, hogy bealtam a tukor ele vegigneztem magamon es elkezdtem magam hangosan dicserni. par hetig honapig csinaltam es azota nem zavar nagyon semmi ami azelott rohadtul.
2018. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!