Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a dübörgés? 16. ker

Mi ez a dübörgés? 16. ker

Figyelt kérdés
Nagyon ijesztő, Nem egyenletes. Olyan mintha egy nagy dobra vernének rá. Mi ez. Már egy jó ideje hallom.

2018. júl. 17. 22:15
 1/3 anonim válasza:
Én is hallottam. Nem tudom mi ez?
2018. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy barom "húzogatja" a ladáját éjjel.


Tegnap egy motoros végig a lakótelepen éjjel 1kor

2018. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Psychedery válasza:

Most duborgest hallok a párna bán is, de ez valami jó hangtechnikaju buli hangja, viszont így kb 4 nap utan, már zavaró. Nem tudom, lehet hogy kajak a szigetet lehetne elhallani idáig? :| ¦) ezt nem tudom.

De ami itt nálunk, arpadfoldon ( szlovák - Csömörihez közel ) még ennél a bulinal is jóval bosszantóbb, amikor éjszaka a legnagyobb csendben, valami agyament barom pár sarokra tőlünk, kinyomja a szemét egy hallhatóan erős gepjarmunek...... ;/

Es nahhhhh..... Látom is őket... Meg minden.. Ertem, hogy jó gépek, lamborgini, Chevrolet, Dodge, Ferrari,.... Gyönyörűek,

De... Egy hogy kiszakad a dobhartyam az éjszaka közepén, vagy a frászt hozza rám a sok paci hangja mikor szaguldanak velük és ahhhh.... :S

Es az se igazán érthető számomra, hogy ezeket g*ci hangos csodakat, miert egy külvárosi, kertesovezetes foutacskan kell kihuzatni, ahol családok járnak kelnek, és hát az útviszonyok sem epp ezekre a verdakra vannak szabva... Szóval nem kéne szerintem itt csapatni 100-120akkal,ertjuk,hogy ezekkel pikkpakk 100on vannak, de kockaztassanak egyedül akik szaguldani vágynak..... Ne zebrakon, villogó, kátyús fos keresztezodeseken át tegyek ezt...... Szerintem..... :🤘✌️🕉️

2019. aug. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!