Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Infinite Stratos-nal...

Hungamer555 kérdése:

Az Infinite Stratos-nal van/lesz 3. évada?

Figyelt kérdés
Ha van vagy lesz akkor elmondjátok (ha tudjátok) hogy mikor lesz?

2018. júl. 18. 14:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*-nak bocs
2018. júl. 18. 14:30
 2/3 anonim válasza:
Nincs bejelentve , lehet lesz de lehet nem . Van olyan hogy egy új évad megjelenéséig több év is eltelik vagy nem is lesz mivel nem hozott annyi bevételt
2018. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az Infinite Stratosnak, rengeteg Novellái születtek az elmúlt 2 évben kezdve a Volume 1 reworkot, azután pedig a Volume 6-tól a Volume 11-ig

Animébe rengeteg évet kihagyott az első éved után is, bár annyit nem mint most. Az egyszer biztos, hogy a novellák nem pörögtek úgy mint régebben, szóval szerintem ha jön is az Infinite Stratos 3 akkor most nem a megszokott 12 részével jön, hanem szerintem többel is [1 évad 3 novellát dolgoz fel] ami azt jelenti, hogy hamar be is fog fejeződni, mivel az IS akadémia 3 évig tart az első év a 2 évaddal lezárult, az OVA-val pedig a nyár vége zárult le, VAGY az is meglehet, hogy arra a fél évre 24 részt adnak, nem csak 12-t.

Mivel már picit olvastam az IS novelláit, azt kell mondanom, nagyon tömör, sok és a régi hangulatát is hozza.

Leakerek szerint [Japánba] az Anime 2021 téli időszakán fog megjelenni. De nem kell majd pár évadra több 7-8 éveket várni...

2020. ápr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!