Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az esélye, hogy egy beszédfogyatékos 19/Fnek (mint én) bekerüljön a Roxforti suliba? (Nem vagyok csúnya sztem) :D lyen gyerekeknek van-e esélye? És erről van-e szó könyvekben?

Figyelt kérdés

#varázsló #Roxforti iskola
2018. júl. 18. 23:49
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Elvileg mindenki bekerül aki nem mugli, bár kifejezetten olyan nem volt a könyvekben hogy ha valaki valamilyen nehézséggel küzd akkor mi van de gyanítom hogy egy varázsvilágban megkapná a megfelelő segítséget ahhoz hogy akadálymentesítve legyen. 19 évesen már ki kellett volna járnod :D
2018. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Csak akkor van esélyed, ha a következőket teszed:

Kimész a Keleti pályaudvarra a 10. vágány elejére. Ott fogod magad és teljes erőből a legközelebbi falnak nekirohansz fejjel és közben azt kiáltod háromszor (jó hangosan) Roxfort a legjobb suli. Miután átjutottál a falon már nyert ügyed van és mehetsz az expressel Roxfortba.

Mindenkinek van esélye van bekerülni. Tavaly egy nyugdíjas nélküle végzett a suliban.

2018. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszáj Budapestre mennem/Angliába menni, vagy akármilyen 9.3/4 vágány jó?
2018. júl. 19. 11:59
 4/6 anonim válasza:

Itthon a 9 és 3/4-dik vágány kerekítik. Pontosan a tizedikről indul az express Angliába.

HA ez nem igaz akkor dögöljön meg az összes ellenségem!!!

2018. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szegeden ugye létezik ilyen? Hol találhatok varázslókat? Még az a jó, hogy a sötét nagyúr pusztítása sikeres lett. így talizhatok Harry és barátai gyerekeivel. :) hány évesek éppen? Én éppen 10éves vagyok a történetben. és amiket leírtam azok valósak. pédául beszédhibás, de a történetben 10 :D
2018. júl. 19. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Rövid barna hajam van. 10éves vagyok a storyban+nehezen beszéd problémás vagyok. Szóval hol találhatom őket? kissé béna vok, és visszahuzodos félénk. ja és itt van mellettem a macskám is. hol vagytok a vágánynál éppen? és még csak junius van, de indulás előtt, szeretném megismerni a vonatállomást. hol talizzunk?
2018. júl. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!