Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud jo szerelmes...

Valaki tud jo szerelmes animéket? Xd

Figyelt kérdés
szoval xd egy olyan animét keresek ahol a fiu nem egy toketlen hulyegyerek (xd) hanem talpraesett és tudja mit akar mer lépni stb. 1 lányt szeressen nem szeretem az ilyen hárem animéket ahol van 1 pali es arra megy az összes csajszi szov ja valami ilyesmire gondoltam lecci valaki segitse xd

2018. júl. 19. 19:25
 1/5 anonim válasza:
100%
Hat itt a fiu egy töketlen (xd) hülyegyerek (xd), de a Lovely Complex minden idők legjobb animeje!! (Xd)
2018. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de már láttam Xd es hát ja.. xdd elég hulyegyerek XD
2018. júl. 19. 20:06
 3/5 anonim válasza:

Sziaa!Nablássuk csak:

-kaichou wa maid sama->(szerintem itt nem töketlen,nem mellesleg egyik kedvencem😍)


-talán meg a sukitte ii na yo

2018. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

XD Szia! XD

Nekem egyik kedvenc shoujo animém(xd): Ao Haru Ride - a fiú nem töketlen (xd)


Earl and Fairy - xd itt se töketlen(xd), sőt, kicsit túl tolakodó is (xd)


Gekkan Shoujo Nozaki-kun - nem töketlen xd, csak szimplán lesz@rja, hogy a lány mit érez iránta xd


Hiyokoi - a Lovely Complex "fordítottja" (xd), a fiú különlegesen magas, a lány pedig nagyon pici xd


Hotarubi no Mori e - nem töketlen xd, nagyon szomcsi a vége (xd)


Hyouka - a fiú nagyon okos, nem töketlen, csak lusta (xd)


Itazura na Kiss - nem töketlen xd, szintén lesz@tja a csajt xdd


Kamisama Hajimemashita - ismét nem töketlen (xd), sőt, a fiú rókaszellem


Kono Bijutsubu... (hosszú a címe és csak ennyit tudok belőle xd) - nem töketlen xd, csupán a 2D-s lányok jönnek be neki (xd)


Nagi no Asukara - az emberek egy része a víz alatt él (xd), de bizonyos okok miatt a főszereplőknek a "felszínre" kell járniuk iskolába xd


NGNL - a főszereplő testvérpár nagyon jó a játékokban(xd), nem töketlen a fiú xd


Ore Monogatari - ha töketlen fiút szeretnél (xd) és romantikát, akkor ez a legjobb anime számodra xdd


Soul Eater - a fiú főszereplők közül egyik sem töketlen xd


Special A - évfolyam első a fiú, évfolyam második a lány (xd)


Tonari no Kaibutsu-kun - nem töketlen, hanem csak túlzottan közvetlen (xd)


Inuyasha - fantasy a jobb fajtából (xd) pici romantikával


Most csak ennyi jutott eszembe (xd). Mindet ajánlom xd, nagyon aranyosak (xd). Remélem, hogy tudtam segíteni xd! XdXd

2018. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat XD jo tudni h az animékben a fiuk álltalában nem "töketlenek" (XDDD)hanem csak lesz@rják a csajt XD
2018. júl. 20. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!