Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itthon tanulok ukulelézni, de...

Itthon tanulok ukulelézni, de egyszerűen nem megy, nem érem el a húrokat, alapvető akkordokat nem tudok lefogni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pl. az E-t sem. Nem tudom jól lenyomni a húrt. Sosem tanultam gitározni, zongorázni tanulok 10 éve, de az ukulele egyszerűen nem megy (feladni nem akarom).
2018. júl. 20. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen dalhoz kellhet az E? Mióta van ukum, vagy 4 dalt is eljátszottam már rajta, de egyikben sem volt. Ettől függetlenül most kipróbáltam és le tudtam fogni, és ha nekem megy, bárkinek megy hidd el. 2,3,4,1 ilyen sorrendbe tedd rá az ujjaidat, előbb próbáld meg úgy hogy nem fogod le az alsót a mutatóujjaddal. Olyan sok ukuoktató videó van fenn, hogy ebből is látszik, ukuzni mindenki meg tud tanulni, de tényleg. Ha tudsz írni, evőeszközt használni, ukuzni is tudsz. Próbálgassad!
2018. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy voltam vele, h előbb megtanulom az akkordokat és utána tanulok csak meg dalokat.

kb. fél éve van

2018. júl. 22. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyan? Ne csináld már! Kezdj valami kötelezővel. A dal, amit minden ukulele el tud játszani: [link]

De... nincs valami amit szeretnél megtanulni? Igaziból ez a dolog így működne. Hogy annyira szeretnél valamit, hogy muszáj lesz lefogni érte a húrokat.

Elküldöm az egyik kedvencemet, hátha megtetszik neked is: [link]

2018. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!