Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyatáborba, hogy lehet piát...

Gólyatáborba, hogy lehet piát csempészni? De úgy, hogy ne lehessen észre venni. Tippeket várok.

Figyelt kérdés
pl:a lapos unikumos üveget egy szendvics közé rakom és úgy szalvétába csomagolom
2010. jún. 18. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Berakod a táskádba és kész. Nem kutatják át a táskádat.
2010. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ööö? olyat én még nem hallottam, h táborba ne lehessen vinni piát:P SOTE táborba simán elvittem martinit, igaz mást csak a táborban fogyasztottam baráti áron. amire érzékenyek a szervezők, az a kábítószer. akkor egyből küldenek haza. nem vicc.
2010. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk KÖTELEZŐ volt piát vinni
2010. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Seggedben pl. nem fogjak megnezni, oda nyugodtan lehet.
2010. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alsónadrágodba rejted, ha lány vagy szoknyád alá, vagy feldugod a seggedbe (bár ott meleg van)....


Á, dehogy! Az összes hülyeség.


Oda kell rejteni, ahova senki sem gondolja.


Üdítős üvegbe!Például színtelen szeszes ital jól megvan egy ásványvizes flakonban. Meg vannak még színezett üvegek is, azokban nem látszik mi van. Csak az ami a papírjára van írva.

2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kössz,nekem is eszembe jutott már egy csomó dolog ,hogy hogyan tudnám

Ja és tényleg nem lehetne nekünk piát vinni.De mi mégis akarunk. :)

2010. jún. 19. 12:09
 7/8 Ammarilys ***** válasza:

akkor biztos annyi évesek is vagytok...

mi simán megoldottuk.ott dumált az ofő,az asztalon meg a vodka narancs,ásványvizes flakonba.meg még ö hivott meg engem meg bnőmet fél-fél liter boroskólára.ennyi :D

L/18

2010. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyetemi/főiskolai gólyatáborról beszélsz egyáltalán? a gimis tábor verébtábor:P
2010. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!