Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a sorozat amelyik...

Melyik az a sorozat amelyik fent volt YouTuben is és egy lányról szólt akit eltalált egy wc csésze és meghalt?

Figyelt kérdés
A sorozat arról szól, hogy volt egy lány akit eltalált egy wc csésze ami az égből esett le. A lány valami szellemféleségként maradt meg a világban, csak az arca teljesen el volt torzulva, vagy valami hasonló, és az volt a feladata, hogy meg kellett érintenie valakit akinek meg kellett halnia. Amúgy ő is azért kellett meghalnia mert megérintették.

2018. júl. 22. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Dead Like Me

[link]

2018. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is emlékszem rá, csak tévében néztem és ott nem adták tovább. Valaki végignézte? Érdemes?
2018. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak egy évada van, és a Wiki szerint végig leadták magyarul is. Én angolul néztem 10+ éve, így nem sok minden maradt meg belőle, de teljesen nézhető vicces kis sorozat. A vezető producer Bryan Fuller nagyon érdekes hangulatú és témájú sorozatokat csinál, és ez is egy tipikus sorozata. A másik kettő ami szintén ilyen elvont:

Pushing Daisies (szintén halál témájú fekete humor, szintén élethez-halálhoz köthető küldetéssel)

[link]

Wonderfalls (szintén természetfeletti témájú beszélő tárgyakkal kommunikáló főszereplővel, embereken való segítés küldetéssel)

[link]

2018. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi, én is rég láttam, arra emlékszem, hogy valami gazdag fiatal pasinak kellett volna meghalnia, ő meg idősre számított, közben költözködött vagy albérletben lakott másokkal... valahol itt hagytam abba, de néztem volna tovább.

A Halottnak a csók is tetszett, nem tudtam, hogy köze van ehhez, a harmadikat is megnézem, arról még nem hallottam.

2018. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 😊😊
2018. júl. 22. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!