Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem ilyen romantiku...

Tudnatok nekem ilyen romantikus fajta animet mondani? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Na szoval.. Olyan kene, amiben a fiu szemszogebol jatszodik le az egesz. A fiu ne legyen a suli kiralya, hanem egy normalis srac, majd aztan talalkozik a suli legszebb lanyaval es majd kibontakozik kozottuk a kapcsolat. Azt szeretnem, hogy semmi action ne legyen benne. Csak szimplan romantikus anime legyen. Jaa... Es ne a vegen legyen 1 kis csok, hanem mar a kozepe fele es lehet csok.
2018. júl. 23. 00:39
 1/2 anonim válasza:

hm... ebben az esetben a Toradora! -t tudom ajánlani.


[link]


[link]


Esetleg ha van AnimeAddicts oldalad akkor ott elolvashatod hogy miről szól maga a story nagyjából az elváraidnak megfelel kivéve annyi hogy nem a leglúzerebb fiú a főszereplő és a csaj sem a suli legmenőbb csaja de nagyon aranyos anime és egyben vicces is én ajánlani tudom :)


Vagy esetleg a

- Masanume kun no renvege

- Ore Monogatari -t. Ami még hasonlitgatnak az elvárasaidnak. :)

2018. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen! A toradorat mar lattam!
2018. júl. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!