Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kiszemeltem kuldott egy...

A kiszemeltem kuldott egy "😘". Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Most leginkabb a fiuk fele fordulnek, de szivesen meghallgatom a lanykkat is. Van egy srac aki bejon, de o nem tudja

Ketszer beszeltunk messengeren amikor rairtam, de nem volt nagy sikere a beszelgetesnek szoval nem beszeltunk sokat es nem sokat tudtunk meg egymasrol. Egy iskolaban vagyunk es meg ha fel is ismert meg koszono viszonyban sem voltunk. A lenyeg az, hogy nemreg volt a szuletesnapja es irtam neki es a szoveg moge loketem egy sima mosolygos smileit, mint ahogy ezt altalaban az emberek szoktak. Valaszolt is aminek persze orultem es egy "😘" irt a koszi melle.... Nem szeretnek idiotanak tunni csak erdekelne, hogy a fiuknal ez jelent-e valamit vagy ne is foglalkozzak vele mert nem jelent semmit. Koszonom a valaszokat😊


2018. júl. 23. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kinél hogy. Én például nem írnék puszilós meg szivecskés fejeket egy olyan lánynak akitől az ég világon nem akarok semmit. De biztosan van példa az ellenkezőjére is.

18/F

2018. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De mit jelent ez a szmájli? Hogy a csaj tátsa a száját és térdeljen a szopáshoz?
2018. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ancsa5567 válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik sokkal nyitottabbak, ezert ha szivecskeket meg ilyesmi emojikat raknak, akkor lehet csak barati is. Ismerek en ilyen embereket, es en is csomo ideig nem tudtam eldonteni, hogy mi van.

Nekem peldaul a kiszemeltem mondogatta hogy imad, de aztan osszejott massal, es nem is mutatta, hogy neki is tetszem.

Szoval leet, hogy csak nagyon nyitott, es kedves:))

2018. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!