Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek már történt olyan,...

Veletek már történt olyan, hogy félreolvastatok/félremondtatok/elírtatok valamit, és így nagyon vicces helyzetek alakultak ki belőle? :D Esetleg vicces/kínos szituációk adódtak-e abból, hogy valamit félrehallottatok, vagy rosszul értettétek?

Figyelt kérdés

Velem egy kémiaórán esett meg az alábbi történet.


Éppen a műanyagokról tanultunk, és a hungarocellt vettük. A tanárnő megkérdezte, hogy miből készül, azonban akiket felszólított, nem tudták rá a választ. Én viszont tudtam, hogy polisztirolhabból készítik, ezért nagy bőszen jelentkeztem, a tanárnő fel is szólított, én pedig nagy boldogan megmondtam az általam helyesnek vélt választ: POLIHISZTORHABBÓL készül. :D

A legcikibb, hogy először észre sem vettem a hibát, utána meg rákvörös lettem. Természetesen az osztállyal röhögtünk egy jó ízűt a nyelvbotlásomon, utána másra terelődött a szó, de a tanárnőm megjegyezte, fel kéne írnom aranyköpésnek. :D Életemben nem égtem akkorát, mint ott. :D

A másik sztori szintén kémiaórán történt, bár nem velem, hanem egyik osztálytársammal, és még ma is könnyesre röhögöm magam, ha eszembe jut. :D

A tanárnő nagyon vicces hangulatban volt, ezért megkérdezte:

-Mit tud két fiú csinálni, amit két lány nem?

Osztálytársam eléggé lefoglalta magát a dumálásba, azonban perverz fantáziája felcsillant, valószínűleg félreértette a kérdést. Ordítva benyögte:

-Hát SZEXELNI!

A tanárnő és az egész osztály szakadt a röhögéstől. :D

Egyébként a vicces kérdésre a válasz annyi, hogy a fiúk tudnak egy bilibe pisilni, míg a lányok nem. :D



Akinek van valami vicces/kínos sztorija félreértelmezés, félrehallás, félreolvasás miatt, ne tartsa magában, hadd röhögjünk egy jót! :D



2018. júl. 25. 16:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a "polihisztorhabhoz" visszatérve, utólag is elnézést kérek a vizuális típusoktól, nem akartam Herman Ottót habkönnyűvé varázsolni. :/ :D
2018. júl. 25. 16:25
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

biológián rengeteg elszólásunk van/volt:

organizmus helyett orgazmust mondtak

evolúció helyett ovulációt :D

2018. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem semmi :D
2018. júl. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!