Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 4-5 képkockás képregény...

Egy 4-5 képkockás képregény magyarról angolra fordítása?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten elboldogulok az angollal, viszont ezt a bizonyos oldalt a patreonom reklámozására szeretném használni, és azt szeretném ha tisztán érthető lenne a mondandóm :D Szóval arra gondoltam hogy nem tökölök vele, hátha tud valaki segíteni a dologban.


A mini képregényhez tartózó szöveget commentelem.



2018. júl. 26. 07:21
 1/6 A kérdező kommentje:

A tabletem már a végét járja...hogyan fogom így folytatni a hentai rajzolást?


A fizetésem nem lesz elég egy új tabletre ( napi 8-9 óra a forró napon és csak 16 dollárt kerestem...)


Á van is egy ötletem! Ha elég patronom lesz vásárolhatok magamnak egy normális felszerelést, mondjunk egy Ipadot

(bár lehet hogy kicsit sokat akarok...)


Mindenesetre ha úgy gondolod hogy támogatnád az ostoba céljaimat akkor örökké hálás leszek neked!

2018. júl. 26. 07:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit humorosra szánom, azért emeltem ki azt hogy "hentai"
2018. júl. 26. 07:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Mondjuk ha te pénzt keresel belőle illene a tolmácsodat is megfizetni..
2018. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne pénzem tolmácsra akkor nem ide írom ki, de min1 magam is megtudom oldani...
2018. júl. 28. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Ilyenre találták ki hogy részesedést ajánlasz.
2018. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előszór is, ezen az oldalon nem szabad hirdetni.


Másodszorra meg nincs az a fordító aki 2-3 mondat miatt szóba fog állni veled, mennyit ér az a fordítás? 30-40 forintot? Kerestem már fel fordítót ennél jóval terjedelmesebb szöveggel, mégse vállalta el.


Viszont van egy kis angol tudásom, és bár döcögősen de megtudom oldani.

2018. aug. 7. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!