Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv minden HORGÁSZNAK!?

Üdv minden HORGÁSZNAK!?

Figyelt kérdés

Csak egy véleményt szeretnék attól hallani aki már ki próbálta vagy hosszabb ideig használta ezt a feeder szettet: [link]


Remélem jó a link de ha nem akkor a bot neve : Carp Expert Pro Power Feeder szett 3,60m EnergoTeam piros fekete színű ui:.még nem horgásztam feederel most szeretnék komolyaban feederezni .....


2018. júl. 26. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy facebook csoportban több horgász fog választ adni. Pl " Horgászat az életem "nevűben. Én sokat horgászom de ilyet sose használtam. A zsinórjuk viszont szerintem az egyik legjobb. Mach botom van ilyen márka az is jó.
2018. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösszi a gyors választ majd meg próbálkozom ott is.Nem tudnál ajánlani egy kezdő feeder szetett vagy bármilyen pontyozó szett szerűséget? Nincs túl sok tapasztalatom hogy melyik bot éri meg az árát maximum 20-25 ezret szeretnék az első saját horgász szettre költeni :)
2018. júl. 26. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Szetteket nem szoktam venni. Nem túl jók ezek az olcsók szerintem és inkább gagyi orsót adnak.. Pláne nem szeretem a feder orsókat a nagyon kicsi zsinórkapacitás miatt. 30-asat nem is tudsz rátenni mert alig fér rá. Én azért 200 métert szeretek rátenni. Most Nevis botjaim vannak. Feder botok viszonylag erősebb spiccel. Ezeket szeretem. 10 ezer volt darabja. Frenetic orsó van rajta 7000 pár száz volt. És csak carp expert damilt használok. Én 30 asat. Olcsó és nagyon bevált.
2018. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Erről a kettőről mi a véleményed mert hallottam hogy ezek a by döme feeder-ek nagyon jók Feeder: [link]



Orsó: [link]

2018. júl. 27. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Haldorádóról semmit ne vegyél. Nagyon drága . A Döme Gabi nevét kell megfizetni ami a botra van írva. Sima Spró márkájú botok.
2018. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feder orsókról ugyan az a véleményem mint írtam. Alig fér rá zsinór. Ha vastagabbat szeretnél rátenni az azinte lehetetlen.
2018. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] Itt is szétnézhetsz. 20 ezret teljesen felesleges feeder botért adni
2018. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AliExpress-en ugyanezeket a botokat megtalálod töredék áron, csak más felirattal.
2018. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!