Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Drarry fanfic, Mi a neve?

Drarry fanfic, Mi a neve?

Figyelt kérdés
Ötödik év után játszódik miután Sirius meghal. Vernon megvakítja Harryt és majdnem meg is öli. Azt hiszem küld egy levelet Malfoynak hogy segítsen. Egyik nap a Malfoy kúriában ébred és ott tudja meg hogy vak. Sirius végrendeletében kiderül hogy akikben hitt azok ellopták a pénzét és hazudtak neki. Majd később egy érvénybe lépő házasági szerződés lett Harry és Draco között Sirius jóvoltából. Ennyire emlékszem, nagyon tetszett nekem és már mindenütt kerestem. A wattpadon olvastam, angolul. Ha bárki tudja a nevét kérem írja le. Előre is köszönöm.

2018. júl. 28. 12:24
 1/1 anonim válasza:

Ez nagyon jól hangzik, kár hogy angol :/

Sajnos nem tudok segíteni, de ha nem baj, itthagyom a kommentem hogy megtaláljam

2018. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!