Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fortnite-ról?

Mi a véleményetek a Fortnite-ról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szar
2018. júl. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Túlhypeolt játék, tele kisgyerekekkel ugyan úgy, mint a többi mmog.
2018. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Laggos fos
2018. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eznemfontos válasza:
Nagyon Fun a játék, ha valkinek laggol, akkor szar a gépe vagy a nete... kicsit mondjuk túl van hype-olva, de ez van nagyon sok játék is így volt, de az értékükből nem vesztettők ők sem. Kisgyerekekkel egyre kevesebbet találkozni, aki meg egyedül random emberekkel squadozik az vessen magára, szerezzen igazi barátokat vagy legalább olyan embereket akikkel nem találkozott de gépen kerezstül már "haverok" .
2018. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pedig én mindig szaggatok, szerintem a netem nem rossz, más játékokat 30-40 átlag pinggel visz, egy i7 9700HQ-nak és egy GTX 960-nak pedig nem hinném hogy kihívás lenne a játék :D
2018. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!