Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb Kaposvári...

Kalapos Bálnit kérdése:

Melyik a legjobb Kaposvári autósiskola? (Ati, Récsei, egyetemi, Németh, Révész?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 13:41
 1/4 Huno67888 válasza:
Ati lassú Németh úgyszintén Récsei oktatók bunkók Révész szinte tökéletes megbízható gyors!
2018. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is a Révészt nagyon dicsérték akkor azt választom köszi :)
2018. aug. 1. 15:04
 3/4 anonim válasza:
40%

Én a King A Ford Tamás iskolánál tanultam. Gyorsan megcsináltam a KRESZ-t e-learninggel.

Szintén náluk rutinoztam. T.Gyula oktatott engem. Normális,nem bunkó.

Az eü-t viszont a Révésznél csináltam. Asszem 3 vagy 4 alkalommal mentem,konkrétan egyedül foglalkozott velem. Eszter volt az oktató ott.

Révész az szerintem nem rossz,ATI-hoz ne menj,sokat kell ott várni.

Az egyetemiről nyilván az egyetemisták tudnának leginkább nyilatkozni. Szerintem nekik az a legoptimálisabb. Egyéb esetben pedig sok értelme nincsen pont oda menni.

Akkor a King A Fordnál az eü oktatót nagyon dicsérik,én azért mentem máshova,mert sokat kellett várni új tanfolyamra.

Citromhoz nem szeretnél menni? Oda jár most az egyik haverom,ő neki nincsen problémája.

Üdv: egy AM jogsis lány

2018. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Citrom!
2018. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!