Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Péterfy utcai kórház pszihiátr...

Péterfy utcai kórház pszihiátriai osztályáról vélemény?

Figyelt kérdés
Főleg depressziós és ezzel járó+több párhuzamos gond miatt kaptam beutalót. Elvileg mindennapos ,bejárós pszihoterápiákat indítanak időközönként ha úgy vannak páciensek..Nem igazán mertem eddig elmenni bejelentkezni sem, kicsit tartok a bánásmódtól (a magyar egészségügyből következtetve). Segítenétek ,akiknek van már tapasztalatuk az osztályról, a dolgozókról? Illetve a terápiák hatékonyságáról?

2018. aug. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"kicsit tartok a bánásmódtól (a magyar egészségügyből következtetve). "


???


Miért, azt hiszed, majd megvernek?

2018. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én nem ott voltam, hanem Vácon a pszichiátrián, nem tudom mekkora a hasonlóság, de hát én nem lennék ott még egyszer, én nem is önszántamból mentem.

Pl. volt egy nő, aki önszántából volt ott már többször alkoholproblémák miatt, és ahogy megkapta az ágyát beszólt neki a nővér, hogy no lám-lám megint itt, megint nem bírt magával.

Akkor volt akin pl pelenka volt, mert annyira nem volt tudatánál, és történt valami baleset ezzel kapcsolatban és az ápolók hangosan üvöltöztek neki megalázó dolgokat a folyosón, hiszen úgy sem érti.

Volt egy elmebeteg fiú, akitől meg lehetett ijedni, és egyik nap felügyelet nélkül besétált az én szobámba.

Akkor ami a legdurvább volt, hogy nekem mikor megjön (lány vagyok) nagyon fáj a hasam, volt is már hogy elájultam. Erre egy gyógyszer vált be nekem. Kimentem, hogy kérek gyógyszert, viszont a nő kioktatott, hogy nem kaphatok, mert az drága gyógyszer, és hozott egy másikat, amit már próbáltam korábban, de az rajtam nem segített. Majd mikor anyum behozta nekem a szükséges gyógyszert, nem engedték meg, hogy kaphassak belőle.

2018. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves 1.

Gondolom neked akkor nincs eddig rossz tapasztalatod az orvosokkal itthon,vagy nem jártál soknál és fogalmad sincs, hogy egykét helyen mit művelnek le. Sajnos nem pont az emberség jellemző sok helyen. Addig örülj, további szerencsét hozzájuk!:)

2018. aug. 1. 23:03
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Nem nem kellemes olvasni amit írtál róla..sajnálom, hogy így alakult! És mennyi ideig voltál bent?
2018. aug. 1. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 2 hétig
2018. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!