Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy "vízfétis"?

Van olyan, hogy "vízfétis"?

Figyelt kérdés
Oké, ez most biztos furcsa lesz, de én nagyon szeretem a vizet, naponta több litert is megiszok belőle, illetve mindig jó érzéssel tölt el, ha vizes lehetek, legyen az akár eső, meg a zuhany alatt is sok időt szoktam eltölteni. Szerintetek létezik ilyen? Valamiért megnyugtat, ha tudom, hogy nem üdítőitalokat iszok, hanem tiszta vizet. (És nem, ez nem egy troll kérdés, komolyan érdekel.) Nektek van valami furcsa fétisetek? :D

2018. aug. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, te is ilyen vagy.

Hogy pusztán vízszeretet vagy "fétis" mindenki belátása, felfogása szerint nevezi meg.

Amúgy hasonlítunk, én is szeretem a vizet. (A sört is 😉)

35/ffi

2018. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fétis attól fétis, hogy szexuális izgalmat kelt benned. Ez a vízről nehezen elképzelhető, így ez legfeljebb csak "szeretet". Ami megint csak értelmetlen a víz esetén, miután az élet feltétele. Mindenki 'szereti', igényli azt. Attól hogy te napi több liter vizet megiszol, még nem leszel különc ami által valami jól hangzó kategóriába besorolhatod magad. Minden ember visz be folyadékot.
2018. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy különc vagyok, és besorolni sem szeretném magamat, egyszerűen csak érdekelt, hogy létezik-e ilyen, ha már van olyan, hogy lábfétis, meg ehhez hasonlók.
2018. aug. 2. 20:17
 4/5 anonim válasza:
Nekem karmolás fétisem van. Szeretem, ha belémkarmolnak. :) F
2018. aug. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem vízfétis... Komentelőnek igaza van.


Amúgy én is szeretem. A megfelelő folyadék pedig alapból fontos az egész szervezetnek (bőrnek is a fiatalság megőrzéséhez).


Több órán át elvagyok a kádban, van egy vízálló bútorlapom, amit rárakok a kádra asztalnak és ott szoktam dolgozgatni, modellezni. Néha be be alszok ott, megnyugtat.


Ha utazok, kirántulok, nyaralok mindig ez a feltétellel: Legyen vízpart. (a beton-dzsungel sose vonzott)


Anno sulisként , ha nem volt tervben a vízpart el se mentem oszt.kirándulásokra.


Ha pedig parton vagyok szinte folyamat vízben.

Minden hétvégén megyünk balatonra is, hétköznap pedig le szoktam menni a mellettünk lévő tóra edzés/biciklizés után.


S kérlek ne keverd a vízszeretetet a fétis szóval. Nah úgy már beteg téma lenne.


Gondolom te is horoszkóp alapján víz elemű vagy. Pl én rák.


25N

2018. aug. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!