Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (Harry Potter) Sirius meleg?

(Harry Potter) Sirius meleg?

Figyelt kérdés
Miért hiszi mindenki azt hogy Sirius Black és Remus Lupin meleg? Rá keresek valamelyiknek a nevére hogy kell róla egy jó kép, erre mindegyikre azt adja hogy ölelgetik egymást, meg csókolóznak. Tele van az ilyen Sirius és Remus történetekkel a net. Miért?

2018. aug. 4. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megy a shippingelés ezerrel. :D

De nem, nem meleg. Csak a fangirlök szeretik összehozni kedvenc karaktereiket olykor romantikus, olykor plátói kapcsolatba.

2018. aug. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem szerepel a kánonban ez. De bárkit bárkivel összehoznak, Harryt pl. tipikusan Pitonnal, Dracóval vagy Voldemorttal szokták, nem tipikusan pedig szó szerint bárkit bárkivel, én már semmin nem lepődöm meg a téren. A fanok egy része már csak ilyen.
2018. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Remus meg egyébként sem lehet meleg mert ugye együtt volt a könyvben is meg a filmben is Nymphadora Tonks-szal :) Blackről meg nem lehet a könyv alapján megtudni, bár én nem tudom Rowling néni milyen háttérrel szolgált neki.
2018. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmi nem canon, de ami nincs konkrétan kimondva, az a rajongók képzeletére van bízva. Sokszor az is, ami ki van mondva :D


A Sirius/Remus ship nagyon népszerű, Wolfstar néven ismert.


(Utolsó: "nem lehet meleg mert Tonksszal volt"? Hallottál már a biszexualitásról? :D Bármi lehetséges, mert egy fikcionális karakter messze nincs kőbe vésve)

2018. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik részben volt egy fél mondat erejéig megemlítve, hogy a főhadiszálláson Remus nagyon sokáig bámulta Sirius-t. (vagy fordítva? Mindegy is, nem emlékszek pontosan), meg a 3. részben is megölelték egymást, miután 12 évig nem találkoztak. Na ennyi elég volt a rajongóknak és elkezdtek kombinálni. :D
2018. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Én őszintén nem értem ezek hogyan és főleg miért születnek, de elég kattantnak kell lenni hogy valaki ilyeneket kitaláljon. Az a legdurvább, hogy nem is olyan karaktereket hoznak össze akik tényleg összeillenének, hanem főként A, homokos párokat (lásd ezt a kérdést is) B, olyanokat akik egymás ősellenségei (Hermione meg Malfoy) vagy C, mindkettő (lásd Harry és Voldemort- ehhez nem tudom milyen szer hatása alatt kell állni hogy az ember akár csak elgondolkodjon rajta).


De nem csak a HP világában van ez, a Star Wars-szal is ezt csinálják, és ott is a leglehetetlenebb párosításokat csinálják.


És ez még csak nem is szórványos dolog, itt is beírom a keresőbe hogy Harry Potter, arra számítanák hogy csupa filmekkel, könyvekkel, karakterekkel kapcsolatos kérdés lesz, erre jó ha 10-ből 1 ilyen, a többi mind ilyen moslék fanfiction kérdés, annak is a legalja.

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es. Én írtam a Tonksos választ.

Szerintem aki biszexuális az nem meleg :) így Remus nem lehet homoszexuális.

2018. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem voltak melegek. A könyvben ilyet nem említettek. Meg Lupinnak gyereke is volt Tonks-tól, nem hiszem, hogy homokos lett volna. Siriusról sem írnak ilyesmit.
2020. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!