Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt valaki le tudná angolra...

Ezt valaki le tudná angolra fordítani?

Figyelt kérdés

"Én egy nagyon vibráló és lelkes embernek tartom magam, szeretem a kihívásokat szeretek új dolgokba belevágni, tapasztalatokat szerezni. Szeretek a kíváncsiságommal és a szenvedélyességemmel új ajtókat kinyitni magam illetve a társaim előtt. Évek óta álmodozom egy ilyen megtisztelő feladatról ahol meg tudom mutatni hogy ki is vagyok és hogy mi is az ami bennem rejtőzik. Szerintem csodálatos dolog ha pár összeszedett mondattal tudunk idegen embereket elgondolkodtatni vagy esetleg gondolkodásmódjukon változtatni. A GHI mindig is közel állt a szívemhez és ennél a posztnál jobbat el sem tudnék itt képzelni. Mindig is szerettem írni és ahogy Gloria Steinem is mondta: Az írás az egyetlen dolog, mely közben nem érzem azt, hogy valami mást kéne csinálnom."

Nem vagyok egy nagy angolos és nem igazán bízom a webfordítókban sem.. Nagyon hálás lennék érte! :)



2018. aug. 8. 12:04
 1/1 Tintahal válasza:
Majdnem nekiálltam, azt láttam a dátumot lo 😂
2023. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!