Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell beküldeni a...

Serfőző Tamás kérdése:

Hogyan kell beküldeni a pályázatra a rejtvényt?

Figyelt kérdés
Adott egy füles bagoly szókereső.Ma lett kész a pályázati része de nem tudom hogy kell beküldeni helyesen.Hogy a pályázati szelvényt hogy mit kell csinálni vele. Kérlek segítsetek.
2018. aug. 9. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Általában ezt a Fülesben mindig leírják részletesen. Ha van pályázati szelvény, akkor azt ki kell vágni, felragasztani majd egy levelező lapra (postán kapható elméletben - olyan, mint a képeslap, csak nincs rajta kép, ellenben sok szöveg fér rá), a levlapra rá kell írni még a helyes megfejtést. Aztán csak a pontos címzés maradt. HA e-mailben is fel lehet adni a helyes megoldást, azt viszont tényleg leírják a Fülesben. (talán kód kell hozzá, plusz a helyes megfejtés) :)

2018. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hova vagy mire kell felragasztani?
2018. aug. 10. 01:35
 3/5 belapus ***** válasza:

A levelezőlapra vagy a borítékra vagy arra a papírra, amelyre a megfejtést írtad.

Amikor még ilyenekkel foglalkoztam, a levelezőlapon a feladó alatti részre ragasztottam.

2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a pályázati szelvényre kell valamit írni a pontozott vonalra a 2018/4 után?
2018. aug. 10. 11:18
 5/5 belapus ***** válasza:

Nem ismerem ezt a rejtvényt, de nem jellemző, hogy írni kellene a szelvényre.

Alapvetően csak azt a célt szolgálja, hogy megvedd az újságot, mert kérhetnék azt is, hogy...

"A borítékra vagy levelezőlapra írja rá a ***** jeligét!"

Ebben az esetben egy példány megvásárlásával megtöbbszörözhetnéd az esélyed, ha a családod tagjai vagy az ismerősök nevében is beküldöd.

2018. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!