Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem találom App Store-ba...

Miért nem találom App Store-ban az iPlayt? (Aminek a kék korona van az ikonján)

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy iPhone 6s Plus-t, és kerestem zene alkalmazásokat, és minden ismerősöm a kék korona ikonú iPlay-t ajánlotta, de én akárhogy rákerestem az App Store-ban, nem találja meg, de viszont mindenki más le tudja tölteni és működik neki. Valakinek (aki ért is az iPhone-okhoz) nincs tippje, hogy miért nem találom? Vagy valami tanács, hogy hogyan tudom letölteni?

(Ez az első iPhone-om foggalmam sincs ilyenkor hogyan és mit lehet csinálni)

Válaszokat előrebis köszi!😊



2018. aug. 12. 22:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért előre is elnézést kérek még nem igazán szoktam meg ezt a billentyűt nem volt még ekkora telefonom..😅
2018. aug. 12. 22:27
 2/10 anonim válasza:
Lehet, hogy törölte az Apple az áruházból ezért már nem tudod letölteni. Ha korábban a most hasznát appleid-val már le volt töltve az app, akkor a régebbi vásárlásoknál ott lesz.
2018. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát mivel nekem ez az első iPhone-om, így ez az első AppleiD-s fiókom így nincs letöltve😔😔nemtudom, hogy mit tudnék csinálni
2018. aug. 12. 22:49
 4/10 anonim válasza:

Van egy kisé kacifántos megoldás, ami régen működött, de szerintem még ma is.

Az a lényeg, hogy be kell lépnie egy olyan embernek az Appleid-jával az AppStore-ba, akinek már le van/volt töltve az app. Akkor az Ő régebbi vásárlásainál ott lesz az applikáció. Azt letöltitek a te telefonodra, utána pedig visszajelentkezel a saját Apple-fiókodba. Utána amíg nem törlöd az appot, ott lesz a telefonodon.


Vagy más program után nézel...

2018. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyira bírom ezt az igénytelenséget, a gyári alkalmazás persze senkinek sem jó, nem mintha bármiben rosszabb lenne.

De valami noname utángyártmány persze nagyon kell, csak mert az ismerősök ezt ajánlják.

Null kilométeres iphone de már ennyire specifikusak az igények...


Hajrá szenvedj csak vele, véletlenül se próbáld ki a gyárit, vagy egyébként bármi mást.

Nem, a gyárin sem kell fizetni a zenéért.

De hagyjuk, igen tudom egy sfej vagyok, még véletlenül se tudok segíteni, velem van a baj.

2018. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát a gyárinál nekem amikor zenét akarok hallgatni kiírja, hogy 3 hónapos ingyenes kipróbálás. Hát köszönöm szépen nekem nem kipróbálásra kell az alkalmazás..
2018. aug. 13. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Istenem havi 1500Ft-ot sajnáltok zenehallgatásra? Még ha nem is Apple musicot legalább spotify-t használjatok, fillérekért dobálják a premiumot.
2018. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hová nyomsz, mert az apple zenestream szolgáltatása nem teljesen egyenlő a zenelejátszó app-al.


Szimplán értelmezési kérdés, hogy az ember ne nyomjon félre.

A gyári app amúgy pont ugyanúgy működik mint bármilyen utángyártott, csak számítógépről lehet rá zenét rakni.

Ezért mindegy mit használsz, mert könnyebb nem lesz más sem.


Az apple music meg egy teljesen korrekt szolgáltatás havi 1500-ért.

Kicsit azon is nevetek aki ennél okosabb akar lenni, de legyen ha jobban esik torrentről, meg youtubre-ról lehúzva, én el tudom fogadni, de azt a gyári app is le tudja játszani.

Amúgy pro tipp - Töltsd le a youtube app-ot azon ingyen szól a muzsika :D.

2018. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem youtube kell hanem zene alkalmazás. És igen sajnálom az 1500ft-ot, mert a szüleim fizetik és nem fogom őket ezzel is lehúzni hogy az én hene hallgatásomat finanszírozzák.
2018. aug. 13. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:
De akkor oktatásra menjen pls 🙏.
2018. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!