Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyertetek már akármilyen...

Nyertetek már akármilyen nyereményjátékon valamit? Ha igen, mit és milyen játékon?

Figyelt kérdés

Kisebb, nagyobb, akármilyen nyeremény érdekel, de légyszi csak olyan írjon, aki tényleg nyert ezt-azt, és ne olyanok, akik ugyan részt vettek ilyenekben, de nem nyertek semmit, és most ide írják ki, hogy minden ilyen játék kamu :D

Cserébe én is leírom, hogy miket nyertem:

-Pöttyös túró rudi kódbeküldős játékában strandtáskát (ez most volt pár hete)

-Coca-Cola szintén kódbeküldős játékban 3 db mozijegyet (évekkel ezelőtt)

-Facebookon könyváruházak által meghirdetett nyereményjátékán könyveket (kb. 3 könyvem van így, General Press könyvkiadó és Libri által voltak hirdetve, ha jól emlékszem, kb 2 éve az egyik, a másikra nem emlékszem, hogy mikor)


Most így hirtelen ennyi, de ha jut még eszembe, akkor megírom. :)



2018. aug. 13. 09:30
 1/3 anonim válasza:
0%
Egy mű faszt, amit fel id dugtam!
2018. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy időben a port.hu nyereményjátéka segítségével jártam hetente moziba, mindig nyertem vele, alig játszottak vele.


Viszont azt vettem észre, hogy ami csokipapírokban kódbeküldős, azzal nagyobb nyereményeket nem lehet nyerni, csak ilyen kisebbeket, amelyet te is kaptál.


Ja és könyvnyereményeket én is kaptam, de már nem emlékszem, hogy mire.

2018. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2020. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!