Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kertem végében hajléktalanok...

A kertem végében hajléktalanok ütöttek tanyát. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A város szélén lakom, a kerítésem nagyon rossz állapotban van, de nincsen pénzem megjavíttatni. Korábban ebből sosem volt gond, a környéken mindenki ismer mindenkit. Ma reggel azt láttam, két vagy három hajléktalan bevette magát a kerti fészerembe egy kutyával, és nem felszólításra sem hajlandóak elmenni, mert hogy szerintük nem látszik, hogy a ház a kerthez és hozzám tartozik. Szerintetek mit érdemes csinálni? Ha nem lenne ott a kutya, odamennék veszekedni, de egyedül, és pláne amiatt a dög miatt nem merek, már kétszer rám uszították, amikor megpróbáltam. Érdemes kihívni a rendőrséget?

2018. aug. 13. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Véletlenül se kérd a hatóságok segítségét, a végén megoldást találnak... Idióta.
2018. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
tűzzel-vassal ki****ni őket!
2018. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Családi kiszerelésű gaz sprayell be kell nekik fújni jó nagy adagot, aztán majd elmennek. A kutyára is hatásos így nem lessz gondod vele se.


A linken látható elfogyott, de amit kínálnak helyette az még jobb is és ugyan abban az árban van.

[link]

2018. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hun_74 ***** válasza:
Hívd a az*pófantomot....
2018. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hun_74 ***** válasza:
Hívd a sz*pófantomot....
2018. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!