Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hallgatni a megérzéseink...

Lehet hallgatni a megérzéseinkre, azaz képesek vagyunk megérezni, ha valaki gondol ránk/ha valakinek hiányzunk?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyének hangzik a kérdés. Az a helyzet, hogy rengeteg oldalról hallottam ezt, és kíváncsi lennék a véleményetekre. Köszönöm előre is a válaszokat! U.i: Nem tudtam melyik kategóriába rakjam a kérdést(tudományok vagy emberek), úgyhogy ide tettem ^^

2018. aug. 17. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Szia!


Szerintem igen. Életem során többször előfordult ilyen, és bátran állíthatom, amikor vannak megérzéseim, azok jók, és beválnak. Sőt, sajnos a rosszak is olykor.

Mostanában ritkábban fordul elő, de van, és létezik.

U.i.: Nem baj, hogy ide - ebbe a kategóriába tetted - én erre specializálódtam. :)

Mondjuk biztos akad, aki azt mondaná, ez a téma az ezo-ba kellene, de én nem hinném. :)

2018. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ezt soha nem éreztem, tapasztaltam, de ettől még el tudom kepzelni,hogy masnál, letezik/működik a dolog.
2018. aug. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csatrad ***** válasza:

a gravitacio mindenre hat, de meg nem ertjuk es minden sejtunk eleme kapcsolatban van vele es kepes mozgtni dolgokat ami az elet egy aspektusa, dark matter, exoticus elemek sok minden van ami magyarazatot adhat arra amit az agy ereztet velunk.

ki tudja egy napon talan a megerzesek annyira biztosak lesznek mint manapsag egy sms

2018. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!