Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merre van az a hely ahol...

Merre van az a hely ahol Anasztázia él?

Figyelt kérdés
A könyvsorozat illetőjére gondolok. Azt tudom hogy valahol Novoszibirszk régióban az Ob folyónál ha jól tudom, de azon belül hol? Hol az a kis falu ami 3-4 házból áll és találkozott a két öreg emberrel? Akik arra kérték hogy vigye el a zengő cédrust, és ossza szét az emberek között, Megre elmondása szerint.És még az is érdekelne hogy Anasztázia Ős anyjának a dolmenje hol található és mikor van az ősanya születésnapja ami a könyvbe le van írva. Ha bárki tud ezekről valamit vagy csak legalább az egyik kérdésre hozzávetőlegesen tudja a választ azt megköszönném. Hozzá tenném annyit én is tudok hogy a szibériai tajgában él de rákeresve egész Orosz országot adja be a térképen szóval ez nem segített eddig sokat.

2018. aug. 18. 14:21
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ennél többet senki se tud, sőt lefogadom, hogy ezek sem egészen a valóságnak megfelelő információk. Gondolj bele, mi történne, ha publikussá tennék a pontos helyet... ugye te se örülnél neki Anasztázia helyében? :D


Bár ha azóta esetleg sikerült kinyomoznod, akkor én is kíváncsi lennék rá ;)

2022. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!