Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha valaki...

Miért van az hogy ha valaki hív hogy menjünk ide oda buliba stb. Megfajdul a hasam streszes leszek kifogást keresek hanyigerem lesz félek .. elmenni emberek koze menni?

Figyelt kérdés
Szerintem abbol indul ez az egesz hogy sokszor jott ram a hányás mikor igy oda voltunk csavarogni ,refluxom is van de mostanaba nem hnyok, szerintem kialakult egyfajta félelem hogy elmenjek valoha mert meglatja valaki hogy rossuil vagyok es megnéznek emiatt mint nemrégibn !

2018. aug. 18. 18:34
 1/7 szántóvető ***** válasza:
enyje enyje.a szüzességedet hogy fogod így elveszíteni?menj el kerékártúrára egyedül,néhány hétre,és akkor az újdonság varázsához hozzá fogsz szokni.ezután már nem lesznek ilyen gondjaid.
2018. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mar megvolt

Tobbszor is

2018. aug. 18. 19:17
 3/7 A kérdező kommentje:
*nem vagyok szuz
2018. aug. 18. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, Cass, the angel! :D


Véleményem szerint az eddigi rossz tapasztalataid miatt kialakult egy helytelen beidegződésed. Nem szeretsz bulikba járni, de nem mersz - ezek szerint - nemet mondani a meghívásokra. Valószínűnek tartom, hogy zárkózott lehetsz (akár csak én). Nem baj ez.

Ha emiatt, mert meglátnak, hogy éppen rosszul vagy, még nem tarthatnak rossz embernek. Ha igen, az az ő bajuk, és nem a tied. Ne akarj megfelelni olyanoknak, akinek nem is érdemes. Ha igazán a barátaid lennének, nem érdekelné őket, ha éppen hánysz is. Ha pedig idegenekről van szó, akkor meg mi közük hozzá, - ne is törődj velük. Kár ezen stresszelni, az Élet túl rövid ahhoz, hogy ilyenek miatt kelljen félelemben (pláne refluxban) élned.

Máskor ha hívnak, mondd azt, nincs kedved, és kész. Nem kell sem kifogásokat, sem hazugságokat keresned. Ha barátok: megértik, ha pedig nem: akkor említésre sem méltóak.


Nem szeretsz emberek közé menni. Sokan vagyunk így ezzel, többen, mint hinnéd. De csak amiatt, mert a társadalom nagy része a nyitottaknak készült, a zárkózott emberek sem csodabogarak. Még akkor sem, ha ezt akarják velünk elhitetni.

Egyszerűen másképp vagyunk huzalozva, mint ők, és ezt nehezen értik meg. De ugyanúgy emberek vagyunk érzésekkel, félelmekkel, érzelmekkel.


Abból indulj ki, hogy te egyedi vagy, értékes, és egy individuum. Találhatsz hasonszőrűeket, akik olyanok, mint te.

((Még valami a Supernatural-ból, ami illik a helyzethez, és a nick nevedhez. Soha ne feledd: Bár Castiel angyal, lázad, és ő az egyetlen, akinek sokszor mondják, hogy "gyártási hibás", mégis Ő a legértékesebb, és a kedvenc angyala Chucknak. :D Mi erre a legjobb bizonyíték? Az egyetlen angyal, akit többször is visszahoz a halálból, sőt egyszer még magasabb rangban, szeráfként lesz újra alkotva.))


Szívből kívánom, hogy minden efféle gondod elrendeződjön, Cas. :)

2018. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A buli előtt pár órával nekem is hányingerem van és sokszor nem akarok elmenni, pedig tudom hogy jó lesz. Rossz tapasztalat max sok pia miatt volt, de ez régen volt.
2018. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen segitséged !!!!
2018. aug. 23. 14:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Megan
2018. aug. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!