Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg?

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Most költöztem nemrég panellakásba, és velem jött a cicám is. Eddig kinnt lakott, de most nem tudom biztosítani neki, hogy kinnt lehessen mindig. Ezért szeretném, ha a cicusom visszaköltözhetne a kertesházba, ahol lakott, én meg szeretnék kérni egy szobakutyust, aki emberbarátabb. De nem igazán merem ezt a kérdést apához intézni, mert nem tudom hogy kezdjek hozzá.
2010. jún. 21. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pápuska! nyet mácsku, szobakutty plíz.
2010. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D ez is egy megoldás :D De apa nem beszél oroszul..
2010. jún. 21. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:

háát..ha jól értem te egy felnőtt nő vagy aki különköltözött az apjától?

ha felnőtt nő vagy akkor értelmesen beszéld meg vele..mitől félsz..? vagy igent mond vagy nemet..normálisan,kulturáltan lekell vele ülni és megkell beszélni.

2010. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ez nem így van... 16 vok, és a szüleim elváltak. Eddig anyánál laktam most meg apához költöztem
2010. jún. 21. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld elmondani neki hogy így a cicának is sokkal jobb lenne, ha kint lehetne a szabad levegőn, mert már ehhez van szokva, és nehéz lenne visszaszoktatni. (be is kakil,pisil...)

Aztán várj egy kicsit, ne rögtön ez után :

De azért jó lenne egy kutya!..

Mert az úgy ugye elég izé. :D

Vársz, és megpróbálod szépen lassan rávezetni. x)

Sok sikert!

2010. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi majd igyekszem :)
2010. jún. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!