Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könnyű koreaiul tanulni?

Könnyű koreaiul tanulni?

Figyelt kérdés
Ugy értem szeretnék tanulni koreaiul csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Meg nagyon nehéz a nyelv is de szerintetek ha foglalkozok vele akkor is könnyebben vagy nehezebben fogom megtanulni a nyelvet?

2018. aug. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Tudod nincs ez mas dolgokkal sem maskepp: amivel nem foglalkozol, azt szinte lehetetlen megtanulni, amivel meg igen, azt sokkal konnyebb. A nehezebb dolgokkal tobbet kell foglalkozni, mint a konnyebbekkel. A koreai nyelv meg az iras mondjuk pont eleg nehez (mint azt te is tudod), tehat azzal pont sokat kell foglalkozni, nem keveset, mert ugy sokkal nehezeben tanulod meg.


Remelem segitettem, johet a zold kez. Koszike!

2018. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *zoé* válasza:
Maga a nyelv nem nehéz. A betük könnyen megtanulhatóak(nem ugy mint a kinai, vagy japán. A szavakal anyit kel foglalkozni mint egyéb nyelveknél , sok sikert :)
2018. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

#1 a koreai írás egyáltalán nem nehéz. Nagyon gyorsan elsajátítható.


Kérdezőnek: Én koreait tanukok de azt mondom hogy minden nyelvnek megvan a maga nehézsége. Például az elején, alap nyelvtanok, szószerkezetek könnyűek de utána egyre jobban nehezedik. Sok mindentől függ. Legfőképpen tartós motiváció kell, előny ha van valamilyen közeg ahol koreaiul beszélnek. Bármi, koreai ismerős, appok stb.

2018. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Youtube-on: Korean Unni csatornáját ajánlom!

De vannak még sokan akik tanítanak a neten. De mivel angolul magyaráznak ezért angolul értened kell valamilyen szinten.

2018. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 31. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!