Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete angyallal álmodtam mit...

Fekete angyallal álmodtam mit jelent?

Figyelt kérdés
Álmomban este az égen megjelent egy repülő fekete angyal mindenki látta de nem tudtak hogy mi az amikor hazaértünk az angyal engem magával rántott és az ő vilagukban keltem fel meg kötözve az angyal ott ült mellettem megkérdeztem hogy ok akkor most ilyen gonosz angyal-e és azt mondta hogy nem gonoszak aztán ezután egy kis idővel el oldozta a láncokat és magával vitt hogy megmutassa náluk hogyan működik a család és a párkapcsolat hogy ok mindkettőt meg tudjak választani majd ezután el vitt magukhoz ahol kb olyan 5 fekete angyal ült és én és bemutattak a főnöküknek aki engem figyelembe se vett aztán fogolykent kezeltek de az az angyal aki elhozott az segíteni akart és ezután már felkeltem mit jelenthet?
2018. aug. 25. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy mit jelent, nem tudom, viszont elég érdekes lenne akár egy novellát írni belőle. :)


Fekete angyalra nm találtam példát, de magával angyallal álmodni, jót jelent:


[link]


[link]


Itt a színeket említik:


[link]

2018. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Így bele gondolva tényleg érdekes lehet egy novellához:D
2018. aug. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!