Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni macskás...

Hol tudok venni macskás bögrét Budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan cicás bögrét keresek aminek van fedele, aminek a közepe lyukas és van hozzá kanál illetve a fogója maga a macska farka. Online áruházban egy helyen találtam de az nem ér ide időben így jobb lenne ha csak simán betudnék menni boltba és azonnal megvenni. Valaki tud olyan boltot Budapesten ahol van ilyen bögre lehetőleg a 6. kerület környékén? Nagyon hálás lennék :3

2018. aug. 26. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt annyira körbeírtad, amit szeretnél, hogy ez a lehetetlen küldetés. :)

Ha viszont beéred sima bögrével, akkor a plázákban szokott lenni olyan, hogy választott fényképet rákasírozzák (vagy mi a szösz) a bögrére.

Elismerem, hogy így viszont nem lesz teteje, se kanala, se macskafarok fogója. :D De talán a VI. kerület közelében is lehet.

2018. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom :P legjobb barátnőm szeretne ilyet szülinapjára láttam is neten szóval létezni létezik csak sos-be kéne ezért reméltem, hogy csak van valamilyen üzletben mert a webshopból ha megrendelem az sok idő de akkor kitalálok valamit :)
2018. aug. 26. 20:08
 3/4 anc ***** válasza:

Szia!


Ez nem teljesen cica formájú, de én egy ilyet találtam neked a Vaterán: [link]

2018. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 M.H válasza:
Szerintem a Somerset Teában találsz, érdemes elmenni mert a weboldalukon kevés termék szerepel
2018. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!