Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltört az arc csontom?

Eltört az arc csontom?

Figyelt kérdés

Sziasztok a a tegnapi nap folyamán egy ember úgy gondolta hogy oldalról arcon üt. Elég nagyot ütött egy pillanatra kikapcsolt az agyam. A szemem is kezd bedagadni illetve az egész arcom bevan és lilul is. Az előbb a fogsorom össze szorítottam és elkezdett zsibbadni az adott helyen ahol eltalált illetve olyan érzés volt mintha valami folyt volna benne! Nagyon megilyedtem életemben először kaptam ekkorát a számat ki bírom nyitni teljesen de enni nehézkesen birok főleg hogy bal oldalamon a halántèkom környékén beszúr és fáj is.. Nem hívtam mentőt és nem mentem kórházba, nem szedultem, hányingerem volt de gondolom csak az alkohol miatt a fejem fájt és az orromra is áthat a fájdalom lényegében az egész arcom fáj pedig a jobb oldalon ütött meg. Ès mielőtt valaki azt írja hogy jajj biztos én kotekedtem és ezért kaptam annak üzenem hogy nem kotekedtem és nem is szoktam és aki megütött oldalról ütött meg (pleknibol) és aztán elfutott nem láttam ki volt de biztos hogy nem egy gerinces ember.Kórházba be feküdni nem akarok meg semmi de ha tudtok akkor segítsetek hogy mi lehet.

Köszönöm



2018. aug. 26. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kórházba be feküdni nem akarok"


Akkor szenvedj, ostoba marha.

2018. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!