Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályakezdő kőműves elindulas?

Bagdirobert kérdése:

Pályakezdő kőműves elindulas?

Figyelt kérdés
Most idén vegeztem kőműves és hidegburkolói szakmát es szerintettek hogyan tudnak elhelyeszkedni, mivel minden hol a tapasztalatott nézik, eggyéb kent mar lassan 2 éve folyamatosan dolgozok iskola mellet de az ön élwt rajzban meglattyák a palyákezdőtt vagy most vegzet szót mar nem kellej
2018. aug. 30. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen helyesírással inkább ne építs semmit, a végén ráomlik valakire a tákolmányod.
2018. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem iródia munkára jelentkeztem győkér a másik ha nem tetszik lappoz tovább!
2018. aug. 30. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Még a műveletlen parasztnak áll feljebb, ez igen. Kár volt pocsékolnod az adómat, kisfiam.
2018. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jár maga rendszeresen orvoshoz?
2018. aug. 30. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert aki nem vesszi észre hogy egy agyhallot talán rosszabb állapotban van mint maga!
2018. aug. 30. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben javaslom egy szakember felkeresését. Nekem nincs rá szükségem, makkegészséges vagyok.
2018. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert aki nem vesszi észre hogy egy agyhallot talán rosszabb állapotban van mint maga!
2018. aug. 30. 14:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell az emberbe bele kötni ha netán valamit el ír vagy roaszul ír?
2018. aug. 30. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!