Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen gitárt érdemes venni?

Milyen gitárt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Holnap vagy holnapután veszünk egy gitárt csak nem tudom mi számít jónak ,mivel ez lesz az első gitárom!

Szempontok:Akusztikus,ne legyen túl drága 30-ezer körül de lehetőleg olcsóbb,Debreceni vagyok szóval ha tudnátok

debreceni hangszerboltból nézzetek majd linkeljétek be ,ha lehet ;) Előre is köszi!



2018. aug. 30. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hangszer bolt Debrecenben:

[link]


[link]


Elég széles az utolsó gitár spalettája, és sok 30 ezer alatt van: (a legolcsóbb 15 ezer)

[link] 12-gitar

2018. szept. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Látom, az utolsó link nem stimmel... ha most is rossz, akkor másold ki.


[link]

2018. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elég sok gitárt hoz ki,az utolsonal a feketére gondolsz?
2018. szept. 1. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban sok gitárt hoz ki, de én inkább arra gondoltam, hogy ennyiből könnyebb lenne választanod. :)

Én inkább hajlok a színesebbek felé, főleg a kék az, ami megfog, mert az a kedvenc színem, de neked nem feltétlen azt kell választanod, ami nekem jönne be. :D

Csak gondoltam: segítek. :)

2018. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! :D
2018. szept. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!