Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írsz valamit? Unatkozom....

Írsz valamit? Unatkozom. Valami vicceset lécci. Jó sok választ szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
énis unatkozom de nemjutsemmi eszembe:D
2010. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy utolsó útszéli kis hülye senki vagyok. Ez neked elég vicces?! Ezt kapom a pofámba minden nap, és úgy nézek ki, mint egy rohadt hulla, mert egész nap a szobámban bőgök, és nincs okom mosolyogni sem az év 90%-ában. Vicces és humoros voltam? :) Hát nem. Ez a rohadt valóság, jobb, ha hozzászoksz te is. Ne várd, hogy mások vidítsanak fel, mert van nagyobb bajuk is ennél.
2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad anyád bélrendszerével...
2010. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is unatkozok. pénteken vége volt az érettséginek azóta buliztam, de most punnyadás van:D
2010. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beszéljünk a hüvelygombáról!

Komolyra fordítva a szót...

Ha unatkozol: "vedd elő az ásd el magad felszerelést és ásd el magad hat láb mélyre" ((most télleg komolyan: remélem, nem baj, hogy ezt most így ideidéztem...))

2010. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nah h ne unatkozz fejtsd meg ezt:

NY Q NY S K A M

ezt ha kitalálod h mi akkor...

jah és ez egy szó

2010. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, hát hajts végre házi makkeltávolítást a szerszámodon, csapkodd a fejedet a falba, morzsold szilánkosra a kézfejed csontjait kalapáccsal, vágd le a lábaidat egy MŰANYAGKANÁLLAL, majd süsd és edd meg őket, vagy locsold be magad benzinnel, és gyújtsd fel. Hát találd már föl magad! :D Itt a nyár, az élvezetek ideje. Esetleg egy közös pénisz-grillezés a haverokkal? Hmmm! Ketchuppal ínycsiklandó...
2010. jún. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!