D.Dalma123 kérdése:

Melyik ez a dal?

Figyelt kérdés
A dalnak a refrénje: " So show me colors colors I need to capture this time" meg a szövege egy része: "And since you've been away days grew longer days grew longer and I can't wait to see your face." A szövegére jól emlékszem mert jól ki lehet venni. Egy nő énekel meg gitár hang játszódik. Nagyon megtetszett ez a dal de sem a Shazam, a SoundHound,Midomi,stb...nem tudott segíteni még a Google is haszontalannak bizonyult ebben az esetben... először egy Facebook videóban hallottam és azóta is próbálom megtalálni de sikertelenül. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 3. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a Youtube keresője - talán - megtudja keresni, mert dalszövegre képes. Nekem megtalált egy olyan dalt, aminek félre értettem a szövegét, és azt gépeltem be, de másodiknak kiadta!

2018. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzményeknél is nézted?
2018. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!