Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene nekem megfogal...

Valaki segitene nekem megfogalmazni, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Roviden megprobalom leirni mi a helyzet.. :D szoval fel evvel ezelott lakotarsa lettem egy sracnak akit egyebkent a regi lakhelyem miatt valamilyen szinten mar ismertem.. egy vegtelenul kedves es jo lelku fiu.. eleinte nem is nagyon jott be de aztan mivel eleg sokat egyutt voltunk elkezdunk kozeledni egymas fele.. teljesen szep es jo a dolog de...

7evvel ezelott volt egy baratnoje aki olyan szinten tonkre tette lelkileg h en mint kivulallo ugy erzem miatta es a rossz dolgok miatt nem mer vagy nem akar mast kozel engedni..


Viszont amit nem ertek.. nem reg volt a szulinapom egy csomo olyan dolgot bevasarolt nekem amit tudta h nagyon szeretnek.. es a csucs az volt mikor elvitt etterembe.. ezeket a dolgokat megelozte az h apro pici ajandekokat kaptam csak ugy :) (mondtam h nagyon aranyos :D ) nos ugye mivel egyutt lakunk nagyon jol kijovunk es mivel mind a ketten szinglik vagyunk..miert ne alapon megtortent minden aminek meg kellett.. aki nem ismer minket mindenki azt hiszi h egy par vagyunk akkora a megertes :) neha ugy erzem mintha szerelmes lenne aztan valamiert meghatral.. a csaladja is szeretne ha osszejonne velem es megmondom oszinten h mostmar en is..

Sajat maga elmondja ha talalkozik a barataival senki masrol nem beszel csak rolam.. kedveskedik, meglep es mindig megnevettet...

viszont valamiert ugy erzem h tart dolgoktol.. azt mondja nem szerelmes de az eddigi tapasztalataim alapjan ha egy pasi ezeket megteszi nekem/ertem az vagy kezd vagy mar szerelmes belem.. szerintetek? (Meg mielott azzal jonnetek h csak kihasznal, biztosra tudom allitani h nem igy van :) ) de akkor vajon mi lehet ami benne lezajlik? Sracok? Tudna valaki nekem ebben felvilagositast adni? :)


Koszonom ha segitesz :)



2018. szept. 4. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes csak fél a csalódástól vagy az elköteleződéstől. Neked kell felépítened a bizalmat amit 7 éve leromboltak benne.
2018. szept. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg valami jo tanacs hogyan tudnek megjobban a bizalmaba ferkozni? :)


Koszonom a valaszod :)

2018. szept. 4. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

"Aki megégette már magát, fél a hideg kályhától is" szindróma.

Önmagának sem meri bevallani szerelmét, mert ami nincs, abban nem fog csalódni.

Finoman alakíthatod.

2018. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent, meg annyit hozzafuznek h egyutt is dolgozunk es itt bent is folyton simogat meg megolel (pedig o egyebkent azota... utal olelkezni) a homlokomat puszilgatja.. meg hat eppen ahol er :)
2018. szept. 4. 20:36
 5/5 anonim válasza:

hát én ezt teljesen meg tudom érteni. én is egy ugyan ilyen teljes mértékben tönkretevős dolgon mentem át 3 éve, szóval megpróbálok tapasztalatból segíteni.

az ilyen dolgok után, idővel kicsit nyitottabb lesz az ember, viszont a félelmek meg a sérelmek azok nem gyógyulnak maguktól. ahhoz, hogy jobban megnyíljon, neked is kell kezdeményezni, valahogy éreztetni vele, hogy közel vagy hozzá, szépen lassan közeledni és elérni egy olyan biztonság érzetet nála ha veled van. pontosan úgy ahogy előttem írták fel kell építeni benne amit 7 éve össze törtek benne. nem szabad kiszámíthatatlannak lenni, távolság tartónak, hanem mindenképpen egy biztonság és nyugalom képét kell árasztanod egy közeli meleg és nem rideg képet :)

Én tapasztalatomból legalábbis így tudnék talán kicsit megnyílni, de az igazat megvallva azért idő kell, és még én se tudnám megmondani, hogy mi lehet az a dolog ami kihúz ebből félelemből teljesen :/

remélem tudtam picit segíteni :)

2018. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!