Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az űrlények ha léteznek azert...

Az űrlények ha léteznek azert nem lépnek kapcsolatba az enberekkel, mert nem elég intelligensek?

Figyelt kérdés
Szerintem eleg okosak vagyunk már.
2010. jún. 21. 23:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen azért, mert hatalmas a világűr, és az olyan bolygók száma, ahol ismerik a rádiót vagy valahogy ide tudnának űrhajózni mégkisebb.


Ha a Föld alatt 5 millió éve, 1 picit máskor lobbant volna arrébb egy magmabuborék, nem jött volna létre az afrikai szakadékvölgy, az ősmajmoknak nem lett volna sz@r élete, és sosem vált volna egy csoportuk intelligensebbé, majd emberré, hanem még mindig mindannyian a fákon ugrálnánk a dzsungelben.


Ennyin múlott az egész civilizációnk. Nagyon kicsi az esély valahol az élet kialakulására, mégkisebb intelligens élőlény kialakulására, és még annál is kisebb olyan civilizáció kialakulására ahol elég fejlett a technika ilyesmihez.

2010. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
"okósak" :D
2010. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

""okósak" :D"


Látod? Még itt a fórumon is megoszlik az egyes tagok kultúrális fejlettsége. Vannak olyanok, mint én, akik attól, hogy rossz a helyesírásod, még civilizáltan beszélnek veled, és vannak ezek a "zsenikék" akik fennakadnak a helyesírásodon, alacsonyabb rendűnek tartanak miatta, és kiröhögnek...

2010. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
jol van na okosak
2010. jún. 21. 23:55
 5/21 A kérdező kommentje:
örülök hogy nem mindeni bunko
2010. jún. 21. 23:56
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az is lehetséges, hogy az űrlények már az őskorban itt voltak, és ők tanítottak meg 1-2 dolgot az embernek. Nem elképzelhetetlen, hogy pár "természetfeletti hatalommal" rendelkező ember, pl. Jézus Krisztus valójában fejlett technikával rendelkező űrlény volt.
2010. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem már kapcsolatba léptek.
2010. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább ne lépjenek kapcsolatba velünk minthogy kiírtsanak minket
2010. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
én örülnék ha kapcsolatba lépnének velünk, amig én is élek, kiváncsi vagyok rájuk
2010. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
en orulnek neki ha kapcolatba lephetennk az úrlényekkel ha bekesek
2010. jún. 22. 02:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!